01
اینترنت پرسرعت ADSL
اینترنت پرسرعت ADSL

اینترنت پرسرعت +ADSL2، نسل جدیدی از ADSL معمولی است که جهت برطرف کردن نیاز کسب‌وکارها و مصارف خانگی در زمینه ارتباطات طراحی شده است. در مبادلات و تجارت بین الملل و همچنین مصارف خانگی و کارهای اداری، سرعت حرف اول را می‌زند و کاربران نیاز دارند که بتوانند بدون قطعی و با سرعت بالا با دیگران ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل، خرید اینترنت پرسرعت، یکی از مهم‌ترین نیازهای امروزی به حساب می‌آید.arrow
02
اینترنت نسل ۴ ثابت (TD-LTE)
اینترنت نسل ۴ ثابت (TD-LTE)

تکنولوژی اینترنت TD-LTE، بهترین گزینه برای ارائه اینترنت به سازمان‌ها، مؤسسات، شرکت‌ها و خانه‌ها محسوب می‌شود. بنابراین، اگر در حال حاضر از ADSL استفاده می‌کنید و از کیفیت آن راضی نیستید، یا اگر در منطقه‌‌ای زندگی می‌کنید که هیچ پورتی برای ارائه اینترنت ثابت در دسترس نیست، TD-LTE با دامنه سرعت ۱ مگابیت تا 40 مگابیت در ثانیه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
arrow
03
مگافون ( نسل جدید تلفن ثابت )
مگافون ( نسل جدید تلفن ثابت )

پیشگامان با ارائه خدمات تلفن ثابت هوشمند با نام مگافون ،مفتخر است با این فناوری امکان استفاده از خط تلفن هوشمند ثابت را با نامبرینگ مخصوص به مشتریان خود ارائه کند. در این تکنولوژی سافت سوییچ‌ها جایگزین تجهیزات قدیمی مخابراتی خواهند شد و ضمن برقراری ارتباط با کیفیت‌تر و به مراتب ارزان‌تر از خطوط تلفن کنونی، امکان بهره‌گیری از خدمات ارزش افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهد آورد.

درخواست مشاوره
نام معرف

جهت اطلاع از وضعیت منطقه تحت پوشش محل سکونت خود و یا آگاهی از قیمت تعرفه ها با ما تماس بگیرید.