دستگاه های حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب سمیتک CMITECH EF-45

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی مدل BioLite N2 یک قرائتگر بیومتریک مبتنی بر اثرانگشت است که به دلیل استفاده از سنسور اثرانگشت قوی، عملکرد خوبی داشته و از امنیت بالایی برخوردار است. این دستگاه همچنین از کارت‌های RFID با فرکانس دوگانه پشتیبانی می‌کند.

دستگاه سوپریما Suprema FaceStation F2

>Face Station شامل پیشرفته ترین تکنولوژی در شناسایی چهره افراد همراه با سرعت، دقت و امنیت بالاست. این دستگاه شامل دو دوربین برای شناسایی افراد است.دستگاه حضور و غیاب سوپریمامدلX-Pass S2

_ سهولت در نصب و ارتباط با شبکه از طریق پورت _ دمای مناسب برای عملکرد بهتر _ دارای ساختار ضد آب و ضد گرد و غبار _ دارای قابلیت کارتهای بدون تماس و تماس دار _ دمای عملکردی از ۳۵- تا ۶۵+ درجه سانتیگراد _ طراحی بسیار زیبا و باریک جهت سهولت نصب نام


دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی Toosun

باین اولین دستگاه حضور و غیاب تولید ایران است که صفحه کلید لمسى جهت ثبت اثر انگشت در آن جایگزین صفحه کلید هاى قدیمى می باشد. بیش از ربع قرن تجـربه و تخصص در زمینه تولید دستگاه حضور و غیاب منجر به تولد دستگاه اثر انـگشتی قدرتمند و زیبا با امکاناتى وسیع گشت.

دستگاه حضور و غیاب Face TM F850

دستـگاه تشـخیص چـهره تایمی مدل Face TM F850، از شناسایی چهره، اثرانگشت، کارت و پین‌ کد پشتیبانی می‌کند. این دستگاه با بهره‌گیری از الگوریتم‌های پیشرفته‌ ی تشخیص چهره و دو دوربین با وضوح بالا، فرآیند شناسایی چهره و احراز هویت افراد را در کمترین زمان و با بیشترین دقت انجام می‌دهد.

با نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم بیشتر آشنا شوید

با تماشای ویدیو‌های زیر به صورت کامل با ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و مشخصات نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم آشنا شوید.

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
نام معرف