درباره شرکت طرح و پردازش غدیر

شركت طرح و پردازش غدير در سال ۱۳۸۲ تاسيس شد و در اولين گام اقدام به سرمايه گذاري و خريد واحد سيستم هاي ويژه شركت معظم پرورش داده ها نمود. اين اقدام باعث شد تا ۱۷ سال تجربه موفق شركت پرورش داده ها در زمينه طراحي، توليد و ارائه سيستم هاي حضوروغياب، كنترل رستوران، كنترل تردد، كنترل پاركينگ و … به اين شركت انتقال يابد. 

أخذ نمایندگی رسمی شرکت سوپریما (Suprema) کره جنوبی از ديگر رويدادهاي مهم اين شركت طي ١٠ سال گذشته بوده كه باعث گسترش سطح محصولات و خدمات در بين سازمانها و ارگانهاي بزرگ گرديده است.

کنترل تردد متمرکز

کنترل تردد متمرکز

سیستم کنترل تردد متمرکز، سیستمی است که در آن، ثبت و پردازش کلیه اطلاعات توسط یک کنترل‌کننده مرکزی یا کنترلر انجام می‌شود و کلیه‌ی دستگاه‌های استفاده شده در سیستم، از طریق این کنترلر مرکزی باهم در ارتباط می‌باشند.

کنترل تردد توزیع شده

کنترل تردد توزیع شده

سیستم‌های کنترل تردد توزیع شده (Distributed Access Control) برای کنترل چند درب یا ورودی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ در این سیستم‌ها، ریدرها همزمان نقش قرائتگر و کنترلر را بازی کرده و برای ثبت و پردازش اطلاعات نیازی به فرمان کنترلر ندارند.

کنترل تردد خودرویی

کنترل تردد خودرویی

سیستم مدیریت هوشمند پارکینگ و کنترل تردد خودرویی، به جهت هوشمند‌سازی پارکینگ‌ها و امکان کنترل وسایل نقلیه به صورت اتوماتیک و با ضریب امنیت بالاتر، استفاده می‌شود.

کنترل تردد آسانسور

کنترل تردد آسانسور

سیستم‌ کنترل تردد آسانسور، برای مدیریت و محدود کردن دسترسی افراد به آسانسور یا طبقات مختلف ساختمان کاربرد دارد و متناسب با هر فرد یا گروهی از افراد امکان ایجاد محدودیت دسترسی به یک آسانسور یا یک طبقه خاص وجود دارد. در حقیقت سیستم‌های کنترل تردد آسانسور به دو شکل ارائه می‌شوند و بسته به نیاز سازمان ممکن است دسترسی کلی افراد به آسانسور یا دسترسی افراد به طبقات را محدود کنند.

راهکار جامع کنترل تردد

راهکارهای کنترل تردد و امنیت در اصناف مختلف

مراکز درمانی

کنترل تردد در مراکز درمانی

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی علاوه بر کادر درمان حرفه‌ای، به یک محیط امن و سازمان یافته نیاز دارند. از این رو شرکت طرح و پردازش غدیر، راهکارهای کنترل تردد بیمارستان ها و مراکز درمانی را در سطوح امنیتی بالا و متناسب با نیاز بیمارستان‌ها ارائه می‌دهد.سازمان های دولتی

سازمان های دولتی

امنیت اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی مسئولیت اصلی مدیریت در سازمان های دولتی است. تقریباً همه برنامه هایی که با مسائل مالی ، حریم خصوصی ، ایمنی یا دفاعی سروکار دارند ، به نوعی به بحث کنترل دسترسی یا مجوزدسترسی مرتبط می شوند.
سازمان های خصوصی

سازمان های خصوصی

همه سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک باید با کنترل افراد با قوانین از پیش تعیین شده ، از دارایی های خود محافظت کنند. دراین خصوص ما راه حل هایی داریم که به سازمان ها اجازه می دهد تا دسترسی را در ابعاد مختلف کنترل کند و پاسخگوی این مساله باشیم که چه کسی و چه زمانی به کجا دسترسی داشته باشد.


نفت، گاز و پتروشیمی

نفت، گاز و پتروشیمی

تضمین امنیت و کنترل در شرکتهای نفت و گاز در هر زمان و تحت هر شرایطی به ایمنی محیط کار و حضور و تردد پرسنل در اماکن خاص بستگی دارد.نفت و گاز بازار بسیار مهمی هستند. ساختارهای پتروشیمی چالش های امنیتی با خطرات بالایی مواجه هستند و باید مقررات سختگیرانه ای را رعایت کنند بنابراین لزوم مدیریت سطوح دسترسی و محافظت از ساختار مساله اصلی این صنعت است.

بانک ها و موسسات مالی

بانک ها و موسسات مالی

در یک محیط حساس که توسط گروه های مختلف مردم یا مشتریان ، کارکنان و ارائه دهندگان خدمات بازدید می شود راه حل های کنترل دسترسی اثبات شده ای نیاز است که امنیت را بهبود ببخشد و کیفیت خدمات را برای مشتریان به حداکثر برساند.راه حل های سفارشی ما به چالش های ناشی از تغییرات صنعت و تقویت امنیت می پردازد.

با سیستم های کنترل تردد شرکت طرح و پردازش غدیر بیشتر آشنا شوید

با تماشای ویدیو‌های زیر به صورت کامل با ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و مشخصات سیستم های کنترل آشنا شوید.

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
نام معرف