درباره ما

ما یک تیـــم فنی در خصوص ارائه راهکارهای مالی و راهکارهای منابع انسانی هستیم

شرکت پالیز افزار در سال 1393 تاسیس و از ابتدا به فروش و خدمات پس از فروش محصولات نرم افزاری سپیدار همکاران سیستم با نام های تجاری “سپیدار” و “دشت” پرداخت. ما در راستای توسعه محصولات و خدمات در سال 1398 با ورود به صنعت اینترنت پر سرعت و ارتباطات اقدام به عقد قرارداد همکاری با شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات کردیم و فروش و خدمات پس از فروش را شروع کرده به پس از یک سال موفق به جذب 300 مشتری شدیم. ما همچنین در این سال اقدام به عقد قرارداد با شرکت طرح و پردازش غدیر که در حوزه کنترل تردد، احراز هویت و بایومتریک فعالیت دارد، کردیم که در سال 1399 توانستیم پروژه های بسیاری در حوزه کنترل تردد انجام و توانستیم نماینده برتر این کشور شویم. پالیز در سال 1399 با هدف ارائه قیمت های رقابتی اقدام به افتتاح فروشگاه سخت افزار در شهرستان رفسنجان و همچنین سایت فروش آنلاین محصولات به نشانی www.paliz24.ir نمودیم.

تجربه

بیش از 7 سال تجربه ضامن عملکرد ماست،سالهاست که در کنار شما هستیم.

خدمات پس از فروش

تیم پشتیبانی ما با مهارت لازم و تجربه کافی جوابگوی مشتریان محترم می باشد.

چابکی

سرعت عمل در ارائه خدمات مناسب در کنار کار با کیفیت از بارزترین ویژگیهای شرکت ماست.

ماموریت پالیز

ارائه خدمات پوشش دهی ارتباطات (اینترنت، تلفن )، محصولات مرتبط و همچنین ارائه راهکارهای نرم افزاری و بیومتریک به مشتریان به نحوی بی نظیر که مشتریان، ما را جزئی جدایی ناپذیر از خود بدانند.

 پوشش سراسری و عرضه محصولات و خدمات به سراسر کشور از طریق شرکای تجاری. کمک به ارتقاء سطح زندگی بشر و خدمت به کائنات از طریق حفظ مسائل زیست محیطی (فلسفه وجودی Core Purpose) است.

آرمان پالیز

ارتقای جایگاه فرهنگ ایرانی در جامعه جهانی، بعنوان یک فرهنگ اصیل؛ غنی و تاثیر گذار با تبدیل شرکت به شرکتی پیشرو و تاثیر گذار در ایران در زمینه های پوشش در راستای ماموریت شرکت

درباره ما
0 +
پروژه کنترل تردد
0 +
مشتریان سپیدار
0 +
مشتریان اینترنت
0 +
سابقه کار

محصولات