نرم افزار حضور و غیاب اطلس

 

نـرم‌ افزار اطلس سبب بهبود روند مدیریت بر کارکنان و همینطور بازدهی بیشتر پرسنل سازمان می شود. نرم افزار اطلس باتوجه به ویژگی هایی که دارد به ایجاد نظم در سازمان های کوچک و بزرگ کمک می کند. با توجه به اینکه نرم افزار اطلس تحت وب می باشد، تعیین سطح دسترسی برای کاربران و مدیران امکان پذیر است. نرم افزار اطلس قادر است نیازهای مدیران در رابطه با ثبت تردد پرسنل و کنترل تردد پرسنل را حتی در پیچیده ترین سازمان ها خیلی راحت مرتفع سازد. امکان مشاهده وضعیت عملکرد و خروجی های مختلف برای نرم افزار حقوق و دستمزد از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

شرکت طرح و پردازش غدیر پس از عرضه ۳ نسل نرم افزار اطلس (تحت داس، تحت ویندوز، تحت ویندوز پنل تحت وب) به بازار در طول مدت بیش از ۱۰ سال.در پی اعلام نیاز مشتریان دیرینه خود در سال ۱۳۹۱ اقدام به عرضه نرم‌افزار اطلس نمود است.

نرم افزار حضور و غیاب کلاک

 

سازمانها و شرکت ها در فرایندهای داخل سازمان و سرعت بخشیدن انجام عملیات بسیار مانند ثبت حضور کارکنان، محاسبه ساعت کار و تعیین شیفت ها و غیره نیاز به یک نرم افزار جامع و کاربردی دارند. بنابراین حضور نرم‌افزارهای سازمان یافته برای سرعت بخشیدن به روال اداری و کاهش مصرف کاغذ بسیار ضروری و مفید است.

نرم افزار حضور و غیاب کلاک 1.5

 

این نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک است که تعداد کارمندان کم است، این نرم افزار نسخه کم حجم و رایگان نرم افزار کلاک است که به صورت کاملا رایگان و اما با برخی محدودیت ها می توانید از آن استفاده کنید.

با نرم افزار های حضور و غیاب شرکت طرح و پردازش غدیر بیشتر آشنا شوید

مشاوره

درخواست مشاوره