نرم افزار پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار همکاران سیستم

فرآیند فروش و پخش همراه با تعداد زیاد مشتریان، پراکندگی جغرافیایی آنان و حجم زیاد عملیات روزانه‌ از جمله چالش‌هایی است که شرکت‌های پخش با آن مواجه هستند و برای پاسخ‌گویی مناسب و به‌موقع، نیازمند افزایش دقت و کارایی هستند.

نرم افزار پخش مویرگی سپیدار پاسخی یکپارچه برای شرکت‌هایی است که عملیات فروش و توزیع مویرگی را در کنار سایر انواع فروش به‌عنوان یک بخش بسیار مهم عملیات فروش خود دارند و می‌خواهند آن‌ را به‌شکل متمرکز، یکپارچه و انعطاف‌پذیر مدیریت کنند. سیستم پخش سپیدار افزون‌بر برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکارها را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و با انعطاف‌پذیری بالا، امکان پاسخ‌گویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است. بسته سفارش گیری و پخش سپیدار با ۷ زیرسیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار، سفارش گیری و پخش، دارایی ثابت و حقوق و دستمزد تمام فرآیندهای فروش سرد، پخش گرم، فروش درب کارخانه و فروش عمده را را از سفارش‌گیری تا توزیع و تسویه حساب پشتیبانی می‌کند.

چرا نرم افزار پخش و سفارش گیری سپیدار؟

– امکان ثبت منطقه و مسیر و برنامه ریزی ویزیت ها بر اساس آن‌ها
– امکان مشخص کردن سقف فروش برای هر کالا و به ازای هر ویزیتور
– امکان مشخص کردن کردن خط فروش برای کالاها
– امکان تعریف تخفیفات خطی، پلکانی، مبلغی، درصدی، اشانتیون، بسته محصول و در سطح کل فاکتور
– امکان تعریف مدل‌های مختلف پورسانت
– امکان ثبت سفارش بر اساس کنترل‌های تعریف شده توسط ویزیتور با استفاده از موبایل و انتقال خودکار به نرم افزار سپیدار
– امکان تایید سفارش یا درخواست برگشت کالا توسط مدیر یا سرپرست فروش
– امکان تهیه لیست توزیع سرد بر اساس سفارشات فاکتور شده
– امکان تهیه لیست توزیع گرم بر اساس کالاهای بارگیری شده در ماشین حمل
– امکان تهیه لیست وصول فاکتورهای تحویل شده به مشتری بر اساس مدل توافق شده وصول
– امکان تهیه گزارش به صورت طبقه بندی شده از تمامی اطلاعات ثبت شده مانند کالاهای پرفروش یا مناطق

معرفی ویدیویی نرم افزار پخش سپیدار

سیستم های بسته پخش و سفارش گیری سپیدار

سیستم حسابداری سپیدار،به شما کمک می کند تا با بستن خودکار حساب‌های سود و زیان و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی را به راحتی و به سادگی انجام دهید.


سیستم های پیش نیاز:

  • بدون پیش نیاز

سیستم پخش سپیدار افزون‌بر برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش، در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکار را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و با انعطاف‌پذیری بالا، امکان پاسخ‌گویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است


انجام سریع و ساده‌ی فعالیت‌های مرتبط با فروش و پاسخ گویی سریع به مشتریان از ضرورت‌های هر کسب و کاری است. سیستم مشتریان و فروش سپیدار بر اساس واقعیت‌های بازار و شناخت کامل این فرآیندها طراحی شده است. با این سیستم می‌توانید اطلاعات به‌روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان را در دسترس داشته باشید و اعتماد مشتریان‌تان را افزایش دهید.


وجه نقد مهم ترین دارایی شرکت و مدیریت وجه نقد، اساس تجارت است؛ علاوه بر آن، یادآوری سررسید چک‌های پرداختی و دریافتی و سرعت‌بخشی به تهیه‌ی صورت مغایرت بانکی از دغدغه‌های مدیریت است.


سیستم های پیش نیاز:

  • سیستم حسابداری

سوالات متداول درباره بسته پخش سپیدار همکاران سیستم

شما برای خرید بسته‌ی نرم افزار پخش سه راه دارید:
۱. فرم موجود در این لینک را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. ۲. با شماره ۲۱-۳۴۲۳۴۴۲۰(۰۳۴) تماس بگیرید. واحد فروش شما را برای خرید پکیج های سپیدار راهنمایی خواهند کرد.