نرم افزار حسابداری خدماتی

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی است.

این نرم افزار میزان ورود و خروج نقدینگی را کنترل میکند و گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند. هم‌چنین با در اختیار گذاشتن گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بسته با ۴ سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های خدماتی است.

چرا نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار؟

– تعیین نوع فروش برای خدمات متفاوت؛ مدیریت فروش خدمات
– تهیه‌ی در لحظه‌ی صورت حساب طرف مقابل؛ ارتباط شفاف با مشتریان
– تعیین مدل‌های گوناگون پورسانت؛ تعریف واسط و محاسبه‌ی خودکار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتور
– ثبت عملیات مرتبط با چک‌‎های دریافتی و پرداختی؛ مدیریت تمام دریافت‌ها و پرداخت‌ها
– تهیه‌ی خودکار صورت مغایرت بانکی؛ صرفه‌جویی در زمان، جلوگیری از دوباره‌کاری و اشتباهات کاربری

معرفی ویدیویی نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

سیستم های بسته خدماتی سپیدار

سیستم حسابداری سپیدار،به شما کمک می کند تا با بستن خودکار حساب‌های سود و زیان و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی را به راحتی و به سادگی انجام دهید.


سیستم های پیش نیاز:

  • بدون پیش نیاز

سیستم دارایی ثابت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم برای تمامی شرکت‌های بازرگانی، تولیدی،خدماتی و خدماتی که نیاز به مدیریت دقیق و سریع اموال و دارایی‌ها خود دارند ایجاد شده است.


سیستم های پیش نیاز:

  • سیستم حسابداری

انجام سریع و ساده‌ی فعالیت‌های مرتبط با فروش و پاسخ گویی سریع به مشتریان از ضرورت‌های هر کسب و کاری است. سیستم مشتریان و فروش سپیدار بر اساس واقعیت‌های بازار و شناخت کامل این فرآیندها طراحی شده است. با این سیستم می‌توانید اطلاعات به‌روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان را در دسترس داشته باشید و اعتماد مشتریان‌تان را افزایش دهید.


سیستم های پیش نیاز:

  • سیستم دریافت و پرداخت
  • سیستم تامین کنندگان و انبار تولیدی

وجه نقد مهم ترین دارایی شرکت و مدیریت وجه نقد، اساس تجارت است؛ علاوه بر آن، یادآوری سررسید چک‌های پرداختی و دریافتی و سرعت‌بخشی به تهیه‌ی صورت مغایرت بانکی از دغدغه‌های مدیریت است.


سیستم های پیش نیاز:

  • سیستم حسابداری

سوالات متداول درباره بسته خدماتی سپیدار همکاران سیستم

بسته‌ی خدماتی شامل ۳ سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت و فروش خدماتی می‌باشد. این بسته به شکل تک کاربر است و امکان اضافه کردن کاربر نیز هست. همچنین شما امکان ثبت اطلاعات دو شرکت را به شکل مجزا دارید.


این سیستم مناسب شرکت‌هایی است که فعالیت اصلی آن‌ها ارائه خدمات به مشتریان است و در ازای آن‌ها دستمزد دریافت می‌کنند. معمولا تخصص چنین شرکت هایی در ارائه خدمات از اهمیت بسیاری برخوردار است.


شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت این بسته‌ی نرم افزاری، به این لینک مراجعه کنید.


شما برای خرید بسته‌ی نرم افزار خدماتی سه راه دارید: ۱. فرم موجود در این لینک را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. ۲. با شماره ۲۱-۳۴۲۳۴۴۲۰(۰۳۴) تماس بگیرید. واحد فروش شما را برای خرید پکیج های سپیدار راهنمایی خواهند کرد.