نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب اطلس

نـرم‌ افزار اطلس سبب بهبود روند مدیریت بر کارکنان و همینطور بازدهی بیشتر پرسنل سازمان می شود. نرم افزار اطلس با توجه به ویژگی هایی که دارد به ایجاد نظم در سازمان های کوچک و بزرگ کمک می کند. با توجه به اینکه این نرم افزار تحت وب می باشد، تعیین سطح دسترسی برای کاربران و مدیران امکان پذیر است. نرم افزار اطلس قادر است نیازهای مدیران در رابطه با ثبت تردد پرسنل و کنترل تردد پرسنل را حتی در پیچیده ترین سازمان ها خیلی راحت مرتفع سازد. امکان مشاهده وضعیت عملکرد و خروجی های مختلف برای نرم افزار حقوق و دستمزد از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

شرکت طرح و پردازش غدیر پس از عرضه ۳ نسل نرم افزار اطلس (تحت داس، تحت ویندوز، تحت ویندوز پنل تحت وب) به بازار در طول مدت بیش از ۱۰ سال.در پی اعلام نیاز مشتریان دیرینه خود در سال ۱۳۹۱ اقدام به عرضه نرم‌افزار اطلس نمود است.

افزار حضور و کلاک

سازمانها و شرکت ها در فرایندهای داخل سازمان و سرعت بخشیدن انجام عملیات به نرم افزار جامع و کامل نیاز دارند؛ ثبت حضور کارکنان، محاسبه ساعت کار و تعیین شیفت ها و غیره نمونه ای از این عملیات هستند. بنابراین حضور نرم‌افزارهای سازمان یافته برای سرعت بخشیدن به روال اداری و کاهش مصرف کاغذ بسیار ضروری و مفید است.

نرم افزار حضور و کلاک 1.5

این نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک است که تعداد کارمندان کم است؛ که نسخه کم حجم و رایگان نرم افزار کلاک است. به صورت کاملا رایگان و اما با برخی محدودیت ها می توانید از آن استفاده کنید.

با نرم افزار های حضور و غیاب شرکت طرح و پردازش غدیر بیشتر آشنا شوید