apm24

سامانه فیش حقوقی APM24

سامانه فیش حقوقی وظیفه دریافت اطلاعات فیش حقوقی کارمندان از کارفرما و امکان نمایش و چاپ آن را به خود کارمند میدهد، سامانه فیش حقوقی APM24 با توجه به قابلیت های که دارد کار برای کارفرما ساده کرده و بدون محدودیت نسبت به نرم افزار حسابداری شما امکان دریافت اطلاعات فیش حقوقی را تنها با بارگذاری یک فایل اکسل امکان پذیر کرده. این محصول توسط شرکت توسعه کسب و کار هوشمند پالیز افزار نوشته شده است.

این سامانه برای دریافت آنلاین فیش حقوقی کارمندان توسعه یافته است و استفاده از آن برای همه کارفرمایان با هر تعداد پرسنل امکانپذیر است، تمام کارفرمایان قادرند فیش حقوق پرسنل خود را در این سامانه بصورت آنلاین بارگذاری نموده و کارکنان با ورود به این سامانه، اسنادی که برای آنها ارسال شده است را مشاهده و دانلود نمایند. از ویژگی های منحصر به فرد این سامانه می توان به امنیت بالا و پشتیبانی عالی اشاره کرد. یکی از مسائلی که کسب و کارهای کوچک و بزرگ با آن سروکار دارند، مسائل مربوط به دریافت فیش حقوق و دستمزد افراد است.

سرعت بالا

با بیشترین سرعت ممکنه شما میتوانید اطلاعات فیش حقوقی کارمندان را بارگذاری کنید.

حفظ حریم خصوصی

به علت احراز هویت کاربر زمان دریافت فیش حقوقی، از حریم خصوصی کارمندان حفاظت میکند.

عملکرد مستقل

به علت دریافت اطلاعات از فایل اکسل هیچ وابستگی به نرم افزار حسابداری شما ندارد.​

پشتیبانی تخصصی

با خرید اشتراک می توانید از پشتیبانی تخصصی ما برخوردار شوید.


فیش حقوقی

باید متذکر شد که فیش حقوقی در واقع فرمی به حساب می‌آید که در آن مشخصات مربوط به کارگر یا کارمند با تمام جزئیات مربوط به حقوق، مزایا دریافتی، وام‌ها و … به ثبت می‌رسد. صاحبان کسب و کار باید به این موضوع توجه کافی داشته باشند که سامانه های آنلاین میتوانند بهترین شرایط را فراهم آورند. در واقع باید متذکر شد که اگر این موضوع به درستی انجام شود، تاثیرات مثبتی به همراه خواهد داشت و در نتیجه موجب رضایتمندی کارمند و بهره وری بیشتر او می شود